خانه / فندق / مغز فندق / قیمت مغز فندق صادراتی ایران

قیمت مغز فندق صادراتی ایران

فندق ایران بویژه مغز فندق صادراتی شمال کشور و منطقه الموت قزوین، یکی از مرغوب ترین فندق جهان است. خرید عمده این نوع فندق از باغداران موجب میشود که قیمت تمام شده محصول پایینتر باشد.

طعم مطبوع، رنگ و عطر دلنشین فندق ایرانی موجب میشود تا این محصول خاص، به کشورهای مختلفی صادر شود و طبیعتا صادرات آن موجب ارزآوری و رونق اقتصادی در کشور خواهد شد. اما در مطلب بررسی صادرات فندق و مغز فندق ایران اشاره کردیم که در طی حدودا دو دهه گذشته، بیشتر صادرات فندق ایران به صورت باپوست بوده و صادرات مغز فندق کمتر از فندق باپوست انجام شده است.

فندق ایرانی با درصد چربی فراوانی که دارد، در بین گونه های دیگر، بسیار محبوب میباشد. از آنجاییکه فندق، یکی از مهمترین اقلام آجیل ایرانی به شمار میرود، سالانه این محصول بطور عمده بین فروشندگان و خریداران مبادله میشود.
برای خرید فندق مرغوب، فاکتورهای مهمی نقش دارند که در اینجا به چند مورد اشاره خواهیم کرد. در درجه اول، درشت بودن فندق برای خریدار بسیار حائز اهمیت است؛ ولی مهمتر از آن، طعم و مزه فندق میباشد که هرچقدر مغز فندق چربی بیشتری داشته باشد، طعم بهتری نیز خواهد داشت.
فندق های صادراتی ایران بیشتر شامل فندق اشکور و الموت هستند که به دلیل داشتن سایز بزرگ و درصد چربی فراوان در مغز فندق، صادرکنندگان زیادی را به سمت خود جذب کرده اند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و صادرات انواع مغز فندق مرغوب ایران می توانید با شماره زیر تماس حاصل کنید.

ارتباط با ما:
خانم کاظم زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل:
پست الکترونیکی: behnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش مغز فندق

نرخ فروش مغز فندق ایرانی درجه یک

مغز فندق درجه یک ایرانی در طول سال با نرخ مختلفی به فروش میرسد و …

معرفی تاجران بازار تهاتر ايران آموزش تجارت